Ви прийшли у протрібне місце

Вітаємо

Практично у кожного рано чи пізно настає момент, коли ми стикаємося з певними проблемами, що вимагають вирішення з використанням юридичних процедур.

Зазвичай, люди заходять в інтернет і через вікно пошукача пишуть запити, що цікавлять: адвокат в Києві, адвокат Київ,
адвокат Київ, сподіваючись знайти адвоката, який швидко, якісно та недорого вирішить нашу проблему.

Проте, насправді ми стикаємося з тим, що адвокатів у Києві, які відповідають усім зазначеним критеріям, не так вже й багато.

Адвокат Київ

Наші адвокати має високий рівень кваліфікації та більш ніж 20 років досвіду. За роки роботи в юридичній професії вони встиг попрацювати юрисконсультами, слідчими прокуратури, прокурорами, третейськимими суддями, спеціалістами та керівниками Центру безкоштовної правової допомоги, та звісно адвокатами.

Наш професіоналізм можна судити за відкликанням не лише вдячних клієнтів, а й навіть колег.

Професіоналізм це постійна робота на собі, удосконалення навичок, узагальнення міжнародного досвіду та судової практики. Системний підхід до вирішення складних завдань з огляду на всі можливі правові наслідки.

Адвокати нашої команди безумовно є одними із найкращих фахівців у кримінальному праві та кримінальному процесі, у тому числі з господарських та економічних справ, а також з елементами міжнародних відносин.

Особливі справи у сфері звинувачення у корупційних діяннях, зловживаннях службовим становищем, податкових правопорушень є спеціалізацією адвоката.

Результативність – нікому не цікавий процес позову, Вам потрібен конкретний бажаний результат. Вся робота адвоката в Україні та Києві зокрема орієнтована на досягнення цього результату, і ми знаємо, як його досягти, а Ви в цей час можете займатися своїми справами, сім’єю, не думаючи про проблеми.

Справами щодо захисту бізнесу від незаконних дій співробітників поліції, СБУ, прокуратури займаємся з середини 90-х років, коли розпочали свою практику, протидіючи корупційним діям співробітників відділу боротьби з економічними злочинами.

Оперативність – ми цінуємо Ваш час, тому комплекс заходів із захисту Вас та забезпечення Вашої безпеки буде виконано адвокатом у Києві в максимально швидкі терміни, враховуючи всі обставини та процес.

У невідкладних випадках можливий виїзд адвоката на місце події для надання правової допомоги та вжиття всіх невідкладних заходів. У нас також діє гаряча лінія 911:

066-911-06-40

068-911-06-40

063-911-06-40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *